Termin i koszt wysyłki

 Termin wysyłki:

1. Wysyłka zamówionych towarów następuje:
- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (pobranie) - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia, w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od skompletowania zamówienia, w większości przypadków w przeciągu 24 godzin.
- w przypadku zamówień płatnych przelewem – po otrzymaniu płatności – zaksięgowaniu środków na koncie, w dni robocze, maksymalnie w przeciągu 48 godzin od skompletowania zamówienia, w większości przypadków w przeciągu 24 godzin.

2. Wszystkie przesyłki wysyłane są tylko i Pocztą Polską.Czas doręczenia przesyłki jest uzależniony poczty. Przewidywany czas dostawy to 1-2 dni roboczych od momentu wysłania.

 

Koszt wysyłki:

1. Do zakupionego produktu należy doliczyć koszty związane z wysyłką, które uzależnione są od gabarytów i wagi całego zamówienia oraz wybranej formy płatności i dostawy. Klient ponosi jednorazowy koszt wysyłki niezależnie od ilości zakupionych produktów. Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie dokonywania zamówienia na formularzu zawierającym zestawienie zamówionych towarów.

 Podstawowa tabela opłat dla przesyłek krajowych:

Forma przesyłki /
Forma płatności
Przesyłka pocztowa

Płatność przelewem 18 zł
Płatność przy odbiorze 28 zł

 
Dostawa GRATIS w przypadku zamówienia złożonego w jednym dniu, przez jedną osobę o wartości powyżej 400zł, pod warunkiem wcześniejszej wpłaty na nasze konto bankowe.

 2. Realizacje zamówień wyłącznie poprzez Poczte Polskąa.

 


 

       

 

3. Towar można odebrać osobiście w magazynie lub sklepie Firmy Jurbud od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Przy odbiorze osobistym nie ma możliwości płacenia kartami płatniczymi.

Adres:

Magazyn

ul. Malinowa 2

55-200 Stanowice

Sklep

CENTRUM HANDLOWE OŁAWKA

ul. Sportowa 2A wejście 1 pawilon 11

55-200 Oława